Od 26 do 30 czerwca wierni z naszej parafii wspólnie z Księdzem Proboszczem Pawłem Olszewskim przebywali we Włoszech.

Pilgrzymka rozpoczęła się o godz. 1:45 w nocy, kiedy wszyscy wspólnie wyruszyli autokarem do Italii. Pierwszy nocleg był w Wenecji, którą parafianie zwiedzili już drugiego dnia: Most Westchnień, Pałac Dożow i oczywiście Plac i Bazylika św. Marka. Następnego dnia nasi parafianie dotarli to Rzymu, a tam czekało już na nich Koloseum, Fora cesarskie, Kapitol i Plac wenecki, Piazza Navona, Fontanna di Trevi, czy chociażby Panteon. Oczywiście nie mogło również zabraknąć Bazyliki św. Pawła, czyli Basilica Papale di San Paolo fuori le Mura. Zwiedzanie Rzymu zakończyła wizyta w Watykanie. Trzeci dzień nasi pielgrzymi spędzili w Mirabilandi, czyli największym włoskim wesołym miasteczku. Park znajduje się w Savio gmina Cervia w Emilia-Romania, niedaleko Rawenny. Na długo w pamięci parafian pozostanie smak włoskiego tiramisu, pasty oraz włoskich lodów, nawet takich o smaku pizzy lub mozzarelli.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Państwa Mierzwińskich z Janowa i Państwa Winnickich z Brochowa. Dziękujęmy!

• 1a

Nabożeństwa majowe, czerwcowe, Gorzkie Żale i Różaniec o godz. 11:30

W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu: 11:00-11:45

Msza po łacinie w każdą Pierwsza Niedzielę Miesiąca: godz.17.00

Kancelaria parafialna czynna  w dni powszednie po nabożeństwach.

W niedzielę i święta kancelaria nieczynna.