Stowarzyszenie „Konfraternia św. Rocha” oraz Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Rocha w Brochowie serdecznie zapraszają na II Gminny Orszak Trzech Króli 6 stycznia 2018 roku. Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania Święta Objawienia Pańskiego w miłej atmosferze przy wspólnym śpiewaniu kolęd pod znanym już hasłem Trzej Królowie w Brochowie!

Nadchodzący orszak zyska atrakcyjną i ciekawą oprawę. Stowarzyszenie "Konfraternia św. Rocha" nawiązało współpracę z Fundacją Orszak Trzech Króli, która jest ogólnopolską organizacją wspierającą orszaki na terenie naszego kraju. W ramach współdziałania Brochów znalazł się na orszakowej mapie. Dodatkowo, dzięki Fundacji Orszak Trzech Króli, dla wszystkich uczestników mamy korony, śpiewniki, czy nalepki. Nasz pochód ubarwią również specjalne królewskie chorągwie.

Program:
11:15 zbiórka przed Szkołą Podstawową im. F. Chopina w Brochowie
11:30 powitanie Trzech Króli i wymarsz Orszaku do Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Brochowie
12:00 Msza Święta z Jasełkami w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Lasocinie

Partnerami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Lasocinie, Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły w Śladowie, Ochotnicza Straż Pożarna z Brochowa, Bractwo Śpiewacze Vexilla Regis z Brochowa.

Patronat medialny nad Orszakiem Trzech Króli objęło: Radio Sochaczew, Echo Powiatu oraz portal e-Sochaczew.pl.

Serdecznie zapraszamy 6 stycznia 2018 r. do Brochowa!