Stowarzyszenie „Konfraternia św. Rocha” oraz Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Rocha w Brochowie serdecznie zapraszają na III Gminny Orszak Trzech Króli 6 stycznia 2019 roku. Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania Święta Objawienia Pańskiego w miłej atmosferze przy wspólnym śpiewaniu kolęd pod znanym już hasłem Trzej Królowie w Brochowie!

Stowarzyszenie "Konfraternia św. Rocha" już po raz drugi nawiązało współpracę z Fundacją Orszak Trzech Króli, która jest ogólnopolską organizacją wspierającą orszaki na terenie naszego kraju. Dzięki współpracy już po raz drugi dla wszystkich uczestników mamy korony, śpiewniki, czy nalepki. Nasz pochód ubarwią również specjalne królewskie chorągwie.

Program:

11:15 zbiórka przed Szkołą Podstawową im. F. Chopina w Brochowie

11:30 powitanie Trzech Króli i wymarsz Orszaku do Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Brochowie

12:00 Msza Święta z Jasełkami w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Lasocinie

Partnerami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Lasocinie, Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły w Śladowie, Ochotnicza Straż Pożarna z Brochowa, Bractwo Śpiewacze Vexilla Regis z Brochowa, Biały Kos.

Patronat medialny nad Orszakiem Trzech Króli objęło: Radio Sochaczew, Echo Powiatu, portal tusochaczew.pl oraz portal e-Sochaczew.pl.

Serdecznie zapraszamy 6 stycznia 2019 r. do Brochowa!