Aktualności


Parafia Brochów oraz Stowarzyszenie „Konfraternia św. Rocha” serdecznie zapraszają wszystkich parafian do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie plastycznym, a mianowicie konkursie pn. „Puszczańskie Anioły”.

Jeśli chcesz, aby własnoręcznie wykonany przez Ciebie Anioł ozdobił bożonarodzeniową szopkę w bazylice brochowskiej, to wykonaj go dowolną techniką plastyczną lub rzemieślniczą, a potem przynieś wraz z wypełnionymi formularzami do 12 grudnia 2021 r. do kościoła w Brochowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Brochowie lub po prostu przekaż swojemu katechecie w szkole. Co najważniejsze, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych – jest to konkurs zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Dla wszystkich tych, którzy czują w sobie ducha niespełnionego artysty. Warunek jest jeden – motywem przewodnim pracy musi być Anioł. Koniecznie pamiętaj, aby go nazwać. 

Organizatorzy powołają komisję konkursową, która oceni przekazane prace. Wyniki zostaną przedstawione w dniu 6 stycznia 2022 r. w bazylice w Brochowie w trakcie Orszaku Trzech Króli na Mszy Świętej o godz. 12.00 oraz na stronie internetowej parafii www.brochow-parafia.pl. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy. Najlepsze prace zostaną dodatkowo nagrodzone upominkami. Kategorie wiekowe zostaną określone przez komisję po otrzymaniu wszystkich prac konkursowych, tak aby dostosować je do ilości i wieku uczestników.

Sprawmy, aby brochowska szopka bożonarodzeniowa była wyjątkowa. Stwórz swojego Anioła Puszczańskiego. Konkurs startuje właśnie teraz!

Partnerami konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Brochowie oraz Agencja Reklamowo-Wydawnicza „Biały Kos”.

 Regulamin konkursowy wraz załącznikami poniżej.

 

 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Msze Święte w dni powszednie o godz. 7:30

Msze Święte w niedziele o godz. 8.00, 10.00, 12.00

W środę Nowenna o godz. 18:00

W październiku Różaniec o godz. 17:30

W maju, czerwcu i październiku Msza o godz. 18:00

Nabożeństwa majowe, czerwcowe, Gorzkie Żale i Różaniec o godz. 11:30

W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu: 11:00-11:45

Kancelaria parafialna czynna  w dni powszednie po nabożeństwach.

W niedzielę i święta kancelaria nieczynna.

Numer konta: 27 8015 0004 1104 5489 2011 0001

Archiwalne zdjęcia

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

NIFC logo

Więcej o historii Brochowa na blogu regionalnym

Polityka prywatności

Facebook

social media revolution