Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi, i źli, aby stali się dobrymi. św. Jan Bosko

Wczoraj obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Boże Ciało. W tym roku nietypowe, bo w czasach pandemii COVID-19. Zachęcamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją.

Drodzy Parafianie! Prosimy o zapoznanie się z dekretem Księdza Biskupa.

Drodzy Parafianie! Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Diecezji Łowickiej.

Drodzy Parafianie! Prosimy o zapoznanie się z dekretem Księdza Biskupa.

Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II zamieszczamy tekst emerytowanego papieża Benedykta XVI. Zachęcamy do zapoznania się.

Zachowując zasady bezpieczeństwa sanitarnego instruktorzy Hufca ZHP Sochaczew spotkali się na harcerskiej Mszy Świętej, zorganizowanej w niedzielę, 3 maja, w brochowskiej bazylice.

Szanowni Państwo! Bardzo prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Drodzy Parafianie. Dzisiaj już wiemy, że tegoroczna Wielkanoc będzie się znacznie różnić. W związku z tym, że zgodnie z dekretami oraz zaleceniami kościelnymi nie będzie możliwe święcenie pokarmów w Wielką Sobotę, zamieszczamy "Błogosławieństwo stołu przed uroczystym posiłkiem w Niedzielę Zmartwychwstania". Bardzo prosimy o możliwe rozpowszechnianie niniejszego błogosławieństwa tak, aby dotarło do wszystkich naszych parafian. Prosimy jednak, aby pamiętać przy tym o zachowaniu ostrożności i przestrzeganiu norm w związku ze stanem epidemii.

Prosimy o zapoznanie się z najnowszym dekretem Księdza Biskupa z 31 marca 2020 r. w związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa oraz wskazania dotyczące Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego.

Drodzy Parafianie! Może nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nasz parafianin ks. Szymon Smółka znajduje się obecnie we Włoszech - europejskim epicentrum pandemii koronawirusa. O życiu w czasie pandemii w samym sercu Kościoła ks. Szymon opowiedział redakcji Gościa Łowickiego.

Prosimy o zapoznanie się z najnowszym dekretem Księdza Biskupa z 23 marca 2020 r. odnośnie sprawowania czynności liturgicznych w najbliższych tygodniach.

Drodzy Parafianie, cały świat toczy ciężką walkę o ludzkie życie i zdrowie oraz poddany jest wielkiej próbie. Jako brochowscy parafianie zanośmy modlitwy do św. Rocha - naszego patrona. Zachęcamy wszystkich, aby w domach, w czasie zalecanej kwarantanny, prosić św. Rocha o wstawiennictwo przez zarażeniem się koronawirusem. Pokładajmy ufność w Bogu i zwracajmy się do naszego patrona św. Rocha, aby miał Nas wszystkich w swojej opiece. Prosimy również o przestrzeganie zaleceń, zarówno tych państwowych, jak i kościelnych.

W ostatnią niedzielę 19 stycznia 2020 r. do brochowskiej bazyliki zawitał sochaczewski zespół kameralny Art Cameral pod dyrekcją Anny Wróblewskiej, który po Mszy o godz. 12:00 zachwycił zgromadzonych parafian koncertem kolęd.

Dyrektor, wolontariusze, chór Szkoły Podstawowej w Brochowie wspólnie z Księdzem Proboszczem zorganizowali w niedzielę 12 stycznia 2020 r. charytatywny koncert kolęd dla Mileny Szwarc - parafianki i absolwentki brochowskiej szkoły.

Msze Święte w dni powszednie o godz. 7:30

Msze Święte w niedziele o godz. 8.00, 10.00, 12.00

W środę Nowenna o godz. 18:00

W październiku Nowenna  godz. 17:00, a Różaniec o godz. 16:30

W maju i czerwcu Nowenna o godz. 18:00

Nabożeństwa majowe, czerwcowe, Gorzkie Żale i Różaniec o godz. 11:30

W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu: 11:00-11:45

Msza po łacinie w każdą Pierwsza Niedzielę Miesiąca: godz.17.00

Kancelaria parafialna czynna  w dni powszednie po nabożeństwach.

W niedzielę i święta kancelaria nieczynna.

Numer konta: 27 8015 0004 1104 5489 2011 0001