Jasełka brochowskiej szkoły w bazylice

W dniu 8 stycznia, czyli w Niedzielę Chrztu Pańskiego, dzieci ze Szkoły Podstawowej im. F. Chopina w Brochowie, przygotowały i zaprezentowały wszystkim zgromadzonym na Mszy Świętej o godz. 10.00 Jasełka.

W świątecznej inscenizacji nie zabrakło Świętej Rodziny, Trzech Króli z darami, króla Heroda, czy chociażby pasterzy, oczekujących na narodziny Zbawiciela. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodkimi podarunkami, w ramach podziękowania za włożony trud w przygotowanie Jasełek. Ksiądz Proboszcz Paweł Olszewski wyraził nadzieję, że Jasełka staną się swoistą tradycją bazyliki brochowskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym aktorom za obecność i zapraszamy już za rok.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej w Brochowie.